Kurumsal

Hikayemiz 
 
Ülkemizde her geçen gün gelişen ve önem kazanan kahve sektörünün öncülerinden olan Esperro; sektör lideri olma hedefiyle, 2012 yılında kurulmuştur. Dünyanın en iyi kahve üreticilerinden temin ettiğimiz kahve çekirdeklerini özel yöntemlerle kavurarak, sağlık ve kalite standartlarından ödün vermeden en iyi fiyatlarla kendine has sunumuyla siz kahve severleri buluşturuyoruz. İstanbul Anadolu yakasında bulunan merkez ofisimizde işini severek yapan ekip ve Yalova’da bulunan üretim sahamız hacim gücü artarak çalışmalara devam ediyor. Türkiye’nin birçok noktasına gönderdiğimiz ürünlerimizi aynı zamanda kendi bünyemizde yönettiğimiz şubelerimizde sergiliyor ve satışa sunuyoruz. 
 
Vizyonumuz :
"Senin Olduğun Her Yerde" vurgusuyla, tüm kahve severleri kalitemizle tanıştırmayı amaçlayan, geniş ürün yelpazesiyle her damak zevkine uyan; Türkiye ve Dünya'da sektöründe öncü ve tercih edilen marka olmak.
 
Misyonumuz : 
Esperro; kaliteli hizmet anlayışı, sürekli gelişen ve kurumsallaşan yapısı, sağlık standartlarından ödün vermeyen bakış açısı ve uzman kadrosuyla, müşteri memnuniyetini esas alarak faaliyet göstermeye ve bu hedefleri doğrultusunda büyümeye devam etmektedir.
 
Temel Değerlerimiz :
•Dünya kahve ve çay trendlerini yakından takip ederiz.
•Ürünlerimiz yerli ve milli üretim sahası ile sağlık ve kalite standartları içerisinde üretiriz.
•En iyi hizmeti ve ürünü sunmak için aşk ile çalışırız.
•Kendimizi her zaman geliştiririz.
•İnovatif çalışmalar yaparak müşterimize yenilikçi ve öncü hizmet sunarız.
•Mağazalarımızda rahat ve huzurlu ortamlar tasarlayarak müşterilerimizi mutlu kılarız.